Dostawa i płatność

Sposoby dostawy 

  • Dostawa towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.
  • Koszty i terminy dostawy towarów na terenie UE ustalane są indywidualnie.
  • Dostawy realizowane są przez firmy kurierskie w zależności od Państwa wyboru – DHL/UPS/TNT/GLS/InPost i inne

Termin dostawy

  • Na termin dostawy składa się czas potrzebny na uzupełnienie zerowych stanów magazynowych (od 1 do 21 dni roboczych, dłuższe terminy dotyczą zwykle towarów importowanych) plus czas realizacji usługi przez firmę kurierską (od 1 do 3 dni robocze dla przesyłek standardowych). W przypadku przesyłek paletowych i niestandardowych czas ten może wydłużyć się do 7 dni roboczych.
  • Towary dostępne od ręki wysyłane są następnego dnia roboczego, a pozostałe zgodnie z terminem dostępności zawartym w opisie towaru lub uzgodnionym z klientem.
  • Termin dostawy liczony jest od daty zaksięgowania płatności dla przedpłat, momentu pozytywnego wyniku autoryzacji płatności online lub potwierdzenia zamówienia przez sklep dla płatności pobraniowych.
  • W sytuacji, gdy Sklep nie jest w stanie zrealizować całego zamówienia, to o fakcie tym niezwłocznie poinformuje Klienta. Klient ma prawo wyboru, czy zrealizuje zamówienie tylko w części, czy rezygnuje z zamówienia. Wpłacona kwota wynagrodzenia jest zwracana w całości lub w części wynikającej  z zakresu realizacji zamówienia

Koszt dostawy

  • Sklep po przyjęciu zamówienia weryfikuje rodzaj i koszt dostawy a kupujący, jeżeli to konieczne, dostaje informację o jego wysokości. Do wyceny brana jest większa z wag: zwykła lub gabarytowa. Waga gabarytowa obliczana jest jako iloczyn Długości boków dzielonych przez 4000, cena uzależniona tez jest od wyboru kuriera – każda firma ma indywidualne stawki

 

STANDARDOWA

do 30kg

 

 

NIESTANDARDOWA

do 30kg

Uwaga:
Przesyłki zawierające elementy o długości 2m stanowią oddzielne przesyłki. Jeżeli kupujący zamawia np. komplet rynien na taras, to otrzyma dwie przesyłki, jedną niestandardową (2m) z rynnami i rurami, a drugą standardową z elementami systemu (haki, wyloty, kolanka itp.). Zatem koszt wysyłki jest sumą kosztów przesyłki standardowej i niestandardowej. W wielu przypadkach udaje się tak spakować towar, że wszystko mieści się jednej paczce niestandardowej.

Przesyłki objętościowe, nie spełniające warunków wymiarowych dla paczek niestandardowych będą wysyłane na paletach lub w inny sposób. Wycena indywidualna.

Do pobrania:
Dostawa i płatność